Настільна версія
мова | язык

Фальосі набридло говорити про секс з Лорак: "Вас що, послати?!"

6 Грудня, 20:33

Поділитися:

На вечірку "козирну вечірку unreal party" Наталя Окунська прийшла зі старшим сином, а скандальний продюсер Юрій Фальоса запропонував "послати" журналістів.

На "нереальній вечірці", що днями пройшла у столиці, зібралися представники шоу-бізнесу, дизайнери та бізнесмени.

Був тут і екс-наставник Ані Лорак Юрій Фальоса, відео з яким днями шокувало громадськість. Тоді колишній продюсер зірки зізнався в інтимних стосунках з неповнолітньою на той момент Кароліною.

Цього разу на питання журналіста "Сегодня", чи не боїться він, що тепер його притягнуть до кримінальної відповідальності за розбещення малолітніх, Фальоса роздратувався.

"Вас що, послати?! Це ж монтаж!" - обурився він.

А потім майже весь вечір Фальоса не відходив від боксера Володимира Вірчиса - а що, хороший захист, пише газета.

Інший зірковий холостяк, 38-річний співак Олександр Пономарьов зізнався, що досі не розлучений остаточно. Мовляв, все ще бореться за можливість проводити з 4-річним сином Сашком хоча б дві доби на тиждень:

"А не 24 години, як Вікторія дозволяє зараз. Через це ми й не можемо розлучитися, наступне судове засідання буде в січні", - повідомив він.

Натомість у сім'ї 52-річного актора Володимира Горянського, схоже, все налагоджується. Актор нещодавно розлучився і з'їхав в іншу квартиру від дружини Лариси, з якою прожив у шлюбі 9 років, і 7-річної доньки Маші. Але тепер дещо змінилося.

"Ми з Ларисою помирилися, хоча ще й не возз'єдналися. Поки я для них як недільний тато", - зізнався Горянський.

Також на вечірці можна було побачити стиліста Ольгу Навроцьку з лідером "ТНМК" Фаготом, бізнесмена Гаріка Корогодського, екс-дружину бютівця Власенка Наташу Окунську, тощо.
Помилковий заголовок — Afkmjcs yf,hblkj ujdjhbnb ghj ctrc p Kjhfr^ @Dfc oj? gjckfnb&!@

6 Грудня, 20:33

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Терентій, Юліан (Юлій)