Настільна версія
мова | язык

Скрипка познайомився з ворожками, а Козловський шукав наречену

8 Грудня, 20:29

Поділитися:

В ефірі "1+1" стартувало розважальне реаліті-шоу "Краса по-українськи".

Героями першого випуску "Краси по-українськи" стали тренер "Голосу країни" Олег Скрипка і співак Віталій Козловський. Ведучий шоу - Юрій Горбунов

Скрипці випала можливість поїхати в гори, на Гуцульщину, де за два дні артист повинен буде знайти найбільш талановитих представниць регіону та з однією з них повернутися до Києва. Допомагати йому у втіленні цього непростого завдання буде місцевий музикант Микола Іллюк.

Дивіться перший випуск програми "Краса по-українськи"

У Верховині на Олега Скрипку чекатили дівчата з різноманітними талантами та захопленнями. Ці українки й по лісах цілюще зілля збирають, і по річках гірських сплавляються, й народних танців зірку навчать.

Між іншим, на Гуцульщині Олег познайомився з дівчиною, до прабабки якої на чай забігав сам Іван Франко і серед 11 фіналісток, які гідно пройшли крізь усі випробування, обрав ту, яка поїхала до столиці разом з ним.

Відомий співак Віталій Козловський шукав дівчину у регіоні наречених – на Полтавщині. Обирати фіналістку співаку допомагав реєстратор цивільного стану громадян Віра Іванівна. Саме вона познайомила Віталія з найгарнішими дівчатами у Диканьці.

Претенденткам на подорож до Києва є, чим похвалитися. Вони чарівно співають, ліплять з глини, варять галушки, їздять на тракторі, вправні у господарстві та неймовірно красиві.

Козловський завітав у Диканьку
Нагадаємо, у "Красі по-українськи" 6 селебрітіз вирушають у різні за колоритом і звичаям регіони країни. Їх мета - відшукати справжні "необроблені алмази": красивих, талановитих, працьовитих, ерудованих і веселих дівчат, готових приміряти на себе умови столичного життя.

У столиці учасниць чекають екстремальні конкурси, різні майстер-класи, зустрічі з зірками і навіть відверті провокації. За кожне випробування зірки виставляють дівчатам бали, за результатами яких вирішиться, хто з героїнь пройде в гранд-фінал.

Під час гранд-фіналу учасниць буде оцінювати виключно незалежне журі, яке визначить переможницю "Краси по-українському" та вручить їй приз у розмірі 100 000 гривень.
Помилковий заголовок — Crhbgrf gjpyfqjvbdcz p djhj;rfvb? f Rjpkjdcmrbq ierfd yfhtxtye

8 Грудня, 20:29

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Іван, Мануйло, Федосій