Настільна версія
мова | язык

Кароль судитиметься за свої інтимні фото?

21 Грудня, 18:22

Поділитися:

В інтернеті спливли фотознімки з приватного архіву співачки Тіни Кароль. На одних фото зірка жадібно запихається салатом, на інших пітніє з гантелями, ще на якихось - видніється оголений волохатий торс чоловіка Тіни Євгена Огіра...

Фото з телефону Тіни Кароль, не призначені для широкого загалу, опублікувало у соцмережі та на своєму сайті видання "Блік-Секрет".

Як ідеться у супровідній статті до фото, співачка чи то загубила свій iPhone, чи то його в неї вкрали. Згодом якась недоброзичлива людина буцімто продала світлини з зіркового дівайса редакції.

Як зазначає прес-служба Тіни Кароль, телефон Кароль був втрачений у вересні цього року. Як припускають представники артистки, аксесуар зірки просто вкрали.

До речі, прес-служба артистки оперативно відреагувала на появу в інтернеті її приватних фотографій і поспішила розіслати заяву для ЗМІ,

У своєму зверненні люди Кароль наголосили, що засуджують і публікацію, і її автора, а також вважають оприлюднення "вкрадених знімків" аморальним.

Причому публікація буденних фотографій Тіни з її приватної "мобільної галереї" настільки зачепила і співачку, і її прес-службу, що вони думають про те, аби судитися із жовтим виданням.
Помилковий заголовок — Rfhjkm celbnbvtnmcz pf cdjї synbvys ajnj&

21 Грудня, 18:22

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір