Настільна версія
мова | язык

Лобода запевняє, що її губи - це спадкове, і водить маму на секс-шоу

27 Грудня, 23:47

Поділитися:

Співачка Світлана Лобода стверджує, що не вприскує у губи колаген і посилено від‘їдається. Також Свєта запевнила, що на дієтах не сидить, обожнює солодощі і драники, а маму якось зводила до музею сексу.

Про це та про свої стосунки із цивільним чоловіком Андрієм Царем Лобода розповіла телеведучій Катерині Осадчій у Парижі.

Як зізналася у недільному ефірі "Світського життя" Свєта, вона не раз була у музеї сексу.

"Так, неодноразово, ми навіть з мамою ходили в Амстердамі на одне з шоу... Я намагаюся маму просвіщати..," - визнала вона.

Як каже Лобода, похід на так зване піг-шоу, де люди наживо займаються сексом, для її мами став відкриттям.

"Мама була вражена моєю сміливістю. Ну, я маму потроху привчаю до нашого життя, і кажу, що це теж у нашому житті є, мамо, не хвилюйся", - розсміялася Свєта.

Між тим співачка запевнила, що алкоголь вона вживає вкрай рідко.

"Я дуже рідко п‘ю", - пояснила вона і додала, що все ж ковток вина може собі дозволити.

А от солодощі для Свєти - як магніт.

"Я дика (солодунка). Я дуже люблю солодке і їм його у необмежених кількостях... Я люблю молочний шоколад, я люблю мамині торти, я люблю Наполеон - і можу його їсти багато", - заявила Лобода.

Загалом, на запитання, чи дотримується вона дієти, Світлана заперечливо похитала головою. І додала, що готова з‘їсти "курочку або невелику качечку".

За словами артистки, наразі вона важить близько 48 кілограмів.

"Я цілеспрямовано намагаюся займатися тим, щоби набирати кілограми, хоча б до 50-ти дотягти - дуже хочеться", - запевнила колишня солістка гурту "ВІА Гра".

Метод у Свєти кардинальний - вона "стрімко їсть".

"Я дуже люблю таку, делікатну їжу, але смачну, вишукану", - зауважила між тим співачка.

Вдома у Свєти на кухні головна її мама

"Мама дуже смачно готує запечених качок, курку, кролика, готує добре вареники на пару, з м‘ясом, з вишнею... Є така страва, називається деруни або драники, яку ми теж дуже любимо у нашій родині, і мама це готує практично щотижня нам", - розповіла артистка.

Далі розмова Лободи з Осадчою перейшла на тему зовнішності співачки. Так, телеведуча зауважила, що коли Свєта в гурті "Капучіно" і Свєта зараз - це майже дві різні людини. У відповідь на це Лобода зазначила:

"У групі "Капучіно" я важила 59 кілограмів, мала третій розмір грудей, третій розмір спідньої білизни я купувала завжди. Після чого сталося так, що я захворіла на гастрит. У мене був практично передвиразковий стан. І я схудла на 10 кілограмів. Швидко скинула цю вагу і через це моє обличчя абсолютно кардинально змінилося, так само як і фігура".

На натяк про те, що Світлана щось робила зі своїми губами, Лобода відповіла:

"Просто я корегую інакше їх зараз. Я вважаю, що жінка має змінюватися з часом. Я абсолютно спокійно ставлюся до пластики, але я вважаю, що на все свій час".

На ремарку телеведучої про те, що зараз популярне використання колагену, Свєта парирувала:

"Багато хто з людей це робить не для того, щоб збільшувати чи зменшувати, а для того, щоб робити корекцію".

Водночас на пряме запитання "А ти робиш цю корекцію?" Лобода запевнила: "Ні".

При цьому Лобода продовжує підтримувати версію про те, що пухкі великі губи - це спадкова риса.

"У бабусі, і в нашої дитини, маленької Євангеліни, обличчя дуже схоже на мамине у багатьох частинах. І я гадаю, що за якийсь час, коли дитина підросте, і я зможу її показувати, чимало запитань самі по собі відпадуть", - зауважила вона.

Нагадаємо, дочку Євангеліну 9-го квітня 2011-го року Світлана народила від свого цивільного чоловіка Андрія Царя. Втім, укладання офіційного шлюбу Свєта продовжує називати умовностями.

"І мені здається, що люди, які кохають одне одного не зобов‘язані звітувати перед оточенням. Моя мама теж вважає, що все має бути правильно, що обов‘язково необхідно прийти до моменту весілля, вінчання. Але у нас з Андрієм інша позиція, і я гадаю, що вона правильна", - зауважила співачка.

Як відомо, Андрій молодший за Свєту на 4 роки. Втім, як запевнила зірка, вікові нюанси у їхніх стосунках стерті.

"Мені здавалося, що я ніколи не буду жити з чоловіком, який молодший за мене. Тому що найчастіше чоловіки, з якими у мене були протягом життя стосунки, вони були старші за мене значно", - визнала вона.

А те, що голова у їхніх з Царем стосунках все ж таки Свєта, Лобода сприймає по-філософськи.

"Я великий лідер по життю. І всі стосунки, які були в моєму житті, вони всі складалися таким чином, що я була лідером у цих стосунках, незалежно від статусу людини, з якою я перебуваю", - зазначила екс-"ВІА-Гра".

"Тому ми не рахуємо, хто скільки заробляє. У нас немає "дельожкі", у нас немає окремих гаманців. Багато хто каже, що з часом жінка, яка вступає у такого роду стосунки, багато що переглядає, можливо, те, що вона не зовсім мала рацію в тому, що ділиться багатьма речами", - вела далі Лобода.

"Але мені здається чесним, коли людина тобі дуже багато дає, віддавати їй тим самим. А Андрій для мене дуже багато робить. Він мій друг, близький друг. І поки він цим другом буде, я думаю, що наші стосунки будуть сильними", - впевнена співачка.

Втім, Світлана реаліст і припускає, що зрада "може статися з кожним з нас".

"Ми не будемо нічого ділити. Я вважаю Андрія дуже благородною людиною, доброю, чесною - по відношенню до мене і моєї дитини. Він дуже любить Євочку, він дуже любить мою маму. Моя мама дуже любить Андрія і вважає його дуже хорошим хлопчиськом. І мені здається, що ця людина не здатна на ниці вчинки..," - поділилася Лобода.

А от сварки між парою виникають, за словами зірки, на творчому ґрунті - через якісь постановки, режисерські ходи, які Свєта не завжди схвалює. І навіть коли потім лобода розуміє, що її чоловік мав рацію, вона рідко коли перед ним вибачається.

До слова, на запитання, чого б їй хотілося у подарунок на Новий рік Світлана спершу не знайшлася що відповісти.

"У мене все є", - сказала вона, але визнала, що нове авто не завадить: "Я його куплю, з часом. Я саме зараз про це думаю".

Як сказала Лобода, новий автомобіль її родині зараз потрібен - гарний, блискучий і дорогий.
Помилковий заголовок — Kj,jlf pfgtdyz'? oj її ue,b - wt cgflrjdt? s djlbnm vfve yf ctrc-ije

27 Грудня, 23:47

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день Землі

Міжнародний день секретаря

Сьогодні іменини святкують:

Вадим