Настільна версія
мова | язык

Руслана худне, бо "кобиліста" та обтирається льодом перед сусідами

3 Січня, 12:58

Поділитися:

Співачка Руслана Лижичко зізналася, що якось за обідом її обізвали "кобилістою". Втім, артистка продовжує їсти майже все, хоча й вагу не набирає через виснажливі фізичні навантаження.

Крім того, Руслана лякає своїх сусідів "крижаними" процедурами та може бігати цілу годину без зупинки.

Про це та про інше співачка розповіла Каті Осадчій у новорічному випуску програми "Світське життя".

Як виявилося, для зйомок свого останнього відео Руслана скидала зайві кілограми, які, мабуть, ніхто, крім неї самої не помічає.

"Якась людина пожартувала за обідом, коли ми їли, сказала: "Руслано, ти іноді в кадрі виглядаєш так, кобилісто", - оце дослівно було сказано, кобилісто. Я їла і мені просто в горлі застряла зупа, я не пам’ятаю, що я їла…" – розповідає Руслана.

"Знаєш, чесно, якщо дівчині сказати таке за обідом, ну падає щось на голову", - додає співачка.

Але, за словами Руслани, її зайва вага зникає не через дієти, а через надмірну перевтому та фізичні навантаження.

"Насправді, я дуже фізично перевтомлена. Чесне слово, я їм шоколад, я сьогодні їла, я їла горіхи з медом, я п’ю козяче молоко та їм сиру стільки, скільки мені влізе. Я їм бульбу, я їм вінегрет, я їм м'ясо, я їм рибу, я все їм. Просто дуже сильна фізична виснажливість, і воно десь кудись дівається", - пояснює свою стрункість авторка "Диких танців".

Руслана зазначає, що її цивільний чоловік Олександр Ксенофонтов та її батьки сварять її за надмірну худобу та м’язистість. Однак татко співачки вважає нормальним для дівчини мати розвинені м’язи.

"Я встановила свій власний рекорд: я можу годину бігати без перестанку, нон-стопом годину. Нормально, я скидаю десь до півтора кілограми на біговій доріжці", - запевняє зірка.

"Я можу півгодини плавати у крижаному басейні. Що я з собою виробляю, мої сусіди просто вдягають три шуби, коли вони бачать, чим я займаюся біля своєї хати. Я виходжу з тазиком льоду - я його вигрібаю з холодильника - виходжу на вулицю і в мороз обтираюся до почервоніння. Мій чоловік при цьому вдягає на себе ще п’ять светрів", - розповідає Руслана.

До слова, ще у 2010-му році рецепт гарної фігури зірки полягав у заняттях пластичною гімнастикою та навіть небезпечними трюками.

На питання ведучої про весілля, яке так і не здійснилося у 2011-му році, співачка розпливчасто пояснила ситуацію.

"В нас є певна прикмета, яка досі ще не відбулася у нашому житті. Можливо, хтось здогадається, що я маю на увазі. Але тільки тоді ми візьмемо з ним справжнє вінчання", - натякнула Руслана.

Осадча припустила, що прикметою є народження дитини, проте зірка не зізналася.

"На щось я натякаю. Хай кожен сам здогадається, що я мала на увазі", - відповіла Руслана.

Що ж до новорічних подарунків від коханого, то вони, зазвичай, досить банальні.

"Це дуже неромантично, але я мушу говорити правду. Він мені дає кредитну карточку і говорить: "Іди і купи собі абсолютно все, що ти хочеш", - ділиться співачка.

"Я можу собі дозволити абсолютно все. Але боюся, цього року у мене буде величезне поповнення. Боюся, під ялинкою буде настільки величезний подарунок, що він ледь поміститься біля моєї хати", - припускає Руслана.

"Я думаю, що це буде авто. Наскільки я зрозуміла, він мені натякав. Я дуже мріяла.. В мене моє авто сьогоднішнє – воно настільки розбите-побите, тому що я на ньому гасаю, як на тракторі. І відповідно Саша вже не міг того позору витерпіти і він змушений був", - пояснює вибір чоловіка виконавиця.

За словами Руслани, Олександр вже подарував їй одне авто. Однак співачка відмовилася на ньому їздити, бо воно занадто розкішне для неї.

"І я сказала: Я хочу "Mercedes", але простіший. В результаті я відчуваю, що в мене буде ще більш розкішний "Mercedes", - зазначила Руслана.

Чи справдилися очікування співачки щодо подарунку від коханого, наразі не відомо. Але якось Сашко подарував Руслані білого пухнастого кролика, якого назвали Торпедою.
Помилковий заголовок — Heckfyf [elyt? ,j @rj,bkscnf@ nf j,nbhf'nmcz kmjljv gthtl cecslfvb

3 Січня, 12:58

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Кирило, Панкрат, Олександр, Федір