Настільна версія
мова | язык

Мейхер подружила сина з бойфрендом і не хоче продаватись

12 Січня, 23:08

Поділитися:

Співачка і телеведуча Надія Мейхер запевнила, що заміж не збирається, а її син Ігор дуже зрадів майбутньому поповненню в родині.

Про це одна з найсексуальніших екс-учасниць групи "ВІА Гра" розповіла в інтерв‘ю журналу "Viva! Украина".

"Ігор дуже зрадів. У нього не було нав'язливої ідеї, щоб я йому народила брата або сестру, але пару раз він мені озвучив, що непогано було б. Мабуть, йому просто потрібна компанія. У школі-то він навчається досить довго, і на футбол ходить, і у дворі з друзями грає, а ось дому свого, рідного бракує. А ще Ігор пообіцяв, що буде оберігати мене і малюка і дбати про нас", - поділилася Мейхер

За словами жінки, у її нинішнього бойфренда Михайла Уржумцева з її сином стосунки складаються чудово.

"Причому я навіть не хвилювалася, коли їх знайомила. Я була абсолютно впевнена, що Ігор не може не прийняти Мішу - комунікабельного, м'якого, позитивного, дуже комфортного у спілкуванні. Ані хвилини не сумнівалася, що вони потоваришують. І не помилилася - з першого ж дня знайомства в Ігоря і Міші почали будуватися стосунки дуже добрі та довірчі", - запевнила Надя.


Втім, офіційно оформлювати свої взаємини із коханим бізнесменом-пітерцем брюнетка не поспішає.

"Я не відчуваю гострої потреби поставити штамп у паспорті. І вже тим більше не живу за принципом "що люди скажуть". Впевнена, для Міші печатка теж не важлива - нам добре разом, ми кохаємо одне одного", - наголосила Мейхер.

"А якщо ми і вирішимо зареєструвати стосунки, першими про це дізнаються працівники загсу. Ну, а потім вже голосова пошта рознесе новину людям. Тож, можливо, ще будуть теми для розмов", - заінтригувала вона водночас.

А от чекати на фотосесію Мейхер з Уржумцевим на їхньою з новонародженою дитиною безглуздо.

"У жодному не погодилася б, ні за які мільйони! Навіть якщо б ці гроші пішли на благодійність, як у Джолі-Пітта. Я б знайшла інший спосіб зібрати гроші на благодійність..," - підкреслила телеведуча.


"...На щастя, і виховання, і досвід не дають мені шансу спокуситися легким заробітком або людиною з великими грошима. А таких чимало - чоловіків, які колекціонують відомих дівчат", - обмовилася Мейхер.

Як стверджує Надія, вона не меркантильна, а заробити гроші для неї ніколи не було проблемою.

"І я не страждаю на матеріальну обжерливість. Мені не треба, щоб все було найдорожчим, найрозкішнішим, найбрендовішим. Обираю тільки те, що близьке моїй душі, а це можуть бути абсолютно прості й недорогі речі", - зауважила вона.

Наразі Мейхер та її Міша продовжують жити на дві країни. То вона до Пітера навідувалася, тепер Уржумцев до Києва літає.


"До речі, скористаюся нагодою і виправлю помилку: Михайло не з Москви, а з Санкт-Петербурга. Не знаю, чому преса, яка вже давно намагається нас одружити, вирішила, що він москвич?" - зазначила співачка.

"Поки що ми живемо на два міста: то я до нього прилітаю, то він до мене. Зараз частіше Міша буває в Києві - я вже не ризикую літати на літаках. Звісно, мені б хотілося, щоб він переїхав сюди, але розумію, що поки це проблематично - у Пітері у нього бізнес, рідні... Хоча і в Києві він поступово налагоджує бізнес, і тут у нього є я, Ігор (посміхається). Тож як все складеться надалі, не хочу загадувати. Але це місто йому не чуже", - зауважила вона.

Причому, як стверджувала Надя, Уржумцеву Київ подобається.

"Дуже. Як для людини з культурної столиці Росії, він не може не оцінити красу нашого міста. Особливо для нього важлива історична, архітектурна частина Києва", - наголосила Мейхер.


Нагадаємо, Надя нині перебуває на шостому місяці вагітності. Що цікаво, особливих змін у зв‘язку із особливим своїм станом артистка поки в собі не помітила.

"Ну, може, я і змінюся більш відчутно вже після пологів. Зараз якихось особливих змін я не бачу. А щодо сентиментальності і дратівливості... Все це в мені було, є і буде незалежно від чого-небудь", - розсміялася вона.

"А ще я категорична у стосунках. Якщо в комусь розчаровуюся, то, незважаючи на колишні зв'язки, ніщо не може повернути моє добре ставлення. Я ставлю на стосунках хрест", - відрізала Мейхер.

Як відомо, від попередніх стосунків у Надії підростає син-школяр Ігор. Щоправда, імені батька своєї першої дитини Мейхер не розголошує.
Помилковий заголовок — Vtq[th gjlhe;bkf cbyf p ,jqahtyljv s yt [jxt ghjlfdfnbcm

12 Січня, 23:08

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День металурга

Сьогодні іменини святкують:

Прокіп