Настільна версія
мова | язык

Шакіра поцілувалась із футболістом заради обкладинки журналу

16 Березня, 12:58

Поділитися:

Шакіра не приховує свій роман із футболістом Хераром Піке. Ніжний поцілунок пари зняли папараці і виклали в Інтернеті.

Співачка Шакіра та її бойфренд футболіст Херар Піке, які довго приховували свої відносини, офіційно оголосили про те, що зустрічаються. Парочка з'явилася на обкладинці колумбійського журналу Caras, демонструючи ніжний поцілунок в губи.

Закохані познайомилися минулої весни під час зйомок кліпу співачки "Waka Waka". Незважаючи на те, що з того моменту їх постійно бачили разом, Шакіра заперечувала роман, заявляючи про те, що вони з Хераром просто друзі.

Однак у лютому Піке виклав на своїй сторінці в Інтернеті знімок зі святкування свого дня народження, на якому була присутня і Шакіра. Мабуть, парі набридло приховувати стосунки, тому, співачка і спортсмен вирішили офіційно повідомити про свій роман.

В січні Шакіра офіційно оголосила про розрив зі своїм коханим Антоніо, адвокатом і сином колишнього президента Аргентини Фернандо де ла Руа. Їхні стосунки тривали майже 11 років.

"Протягом 11 років ми гаряче любили один одного... Це були прекрасні роки нашого життя... З серпня 2010 року наш любовний зв'язок за взаємною згодою тимчасово перервався", - йдеться в спільному повідомленні пари "до друзів і шанувальників".

Помилковий заголовок — Ifrshf gjwskedfkfcm sp aen,jkscnjv pfhflb j,rkflbyrb ;ehyfke

16 Березня, 12:58

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День ООН

Сьогодні іменини святкують:

Максим, Петро, Яків