Настільна версія
мова | язык

Астаф'єва захотіла експерименту втрьох

15 Січня, 20:05

Поділитися:

Група "NікітA" на чолі з Дашею Астаф'євою оголошує кастинг на третє місце у колективі.

Про це повідомляє прес-служба продюсерського центру Mamamusic.

У кастингу на роль третьої солістки "NікітA" може взяти участь будь-яка дівчина - з будь-якої країни світу.

Як обіцяє прес-служба, кастинг буде проходити відкрито. Кожен бажаючий зможе спостерігати за ходом подій. А подробиці і правила участі можна уточнити на офіційній сторінці Даші Астаф'євої та її групи в одній з соцмереж.

До речі, почалося все з новорічної фантазії Даші.

"Торік ми побували у багатьох країнах - Росії, США, Італії, Польщі, Німеччини - і якоїсь миті я усвідомила, як багато гарних жінок навколо нас, але ж багато хто не тільки гарні, але і талановиті - приголомшливо танцюють і співають, мають природний магнетизм!" - розповідає Астаф'єва.

"Я завжди захоплювалася жіночою красою, і я впевнена, що краса здатна змінити світ! Нещодавно під час виступу я зустрілася очима з неймовірно вродливою дівчиною і незабаром зрозуміла, що співаю цієї миті саме для неї. У цьому було щось настільки магічне, що я запросила дівчину на сцену, і ми танцювали втрьох", - каже вона.

"Шкода, що ми так і не поспілкувалися: незнайомка зникла одразу після концерту. Ця дівчина снилася мені всю ніч, а вранці я прокинулася з відчуттям, що в групі "NікітA" нас має бути троє", - поділилася Астаф'єва.
Помилковий заголовок — Fcnfaэ'df pf[jnskf trcgthbvtyne dnhmj[

15 Січня, 20:05

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Антон (Антоній), Аполлоній, Данило, Леонтій, Олександр