Настільна версія
мова | язык

Бадоєву не вистачило сексуальності новенької "ВІА Гри"

25 Січня, 22:49

Поділитися:

Днями режисер Бадоєв зняв кліп для відомої трійці.

"ВІА Гра" нарешті зняла новий кліп Кліпмейкеру Алану Бадоєву так подобалося когось перевтілювати, що він обіцяє презентувати і незвичну "ВІА Гру". Щоправда, розголошувати подробиці нової роботи кліпмейкерові заборонили продюсери групи Костянтин Меладзе і Дмитро Костюк.

Відомо, що дівчата стали епічними героїнями, а відео містить багато комп'ютерної графіки та різноманітних спецефектів. Бадоєву, який зняв майже усі кліпи "ВІА Гри", з однією з солісток довелося працювати уперше. Санта Дімопулос, що прийшла на місце вагітної Наді Мейхер, йому сподобалася, але на думку кліпмейкера, поки вона поводиться не як справжня Віагра.

"Вони схожі темпераментом, схожі красою у всіх її формах, але просто Санті ще трохи треба буде увійти в "ВІА Гру". Ну от як би розігрівається. Але в основному, це дуже цікавий вибір", - зазначив режисер. За словами Бадоєва дівчата з "ВІА Гри " не тільки красиві співачки, а й драматичні акторки. І саме цьому вмінню новенькій солістці тріо варто повчитися. Десь дівчині не вистачає сексуальності, додав кліпмейкер.

Помилковий заголовок — <flj'de yt dbcnfxbkj ctrcefkmyjcns yjdtymrjї @DSF Uhb@

25 Січня, 22:49

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Влас, Всеволод, Дмитро, Федора