Настільна версія
мова | язык
SKAMC Музика

Усі файли порталу розміщено виключно для ознайомлення на прохання артистів та їхніх представників. Права на пісні належать їхнім власникам.

Завантаживши свої композиції на наш сервер або надіславши на адресу info@navsi100.com, Ви автоматично даєте згоду на їх некомерційне використання на порталі Navsi100.com

Ви можете змінити чи видалити Ваш аудіофайл надіславши нам лист з офіційної електронної скриньки артиста або його представника.

Якщо якість пісні відповідає загальноприйнятим стандартам, то її може бути додано для завантаження представниками радіостанцій. Музичні редактори обирають треки для ефіру з нашого сервісу і самі приймають рішення про кількість трансляцій.

Також Ваша композиція може потрапити в один або декілька наших хіт-парадів, якщо вона відповідатиме формату та усім критеріям якісного аудіозапису.

Файли для відвідувачів порталу можуть публікуватись з аудіологотипом Navsi100.com

Довідка
Музика на порталі Navsi100.com з’явилась у 2002 році на прохання артистів та їхніх представників. Треки додаються для прослуховування та завантаження відвідувачами порталу з метою популяризації творчості артистів.

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день авіадиспетчера

Сьогодні іменини святкують:

Григорій, Матвій, Олексій, Філіп (Пилип)