Настільна версія
мова | язык

Співачка NAVKA написала танцювальний хіт для Rumbero's

3 Травня, 13:34

Поділитися:

Співачка NAVKA | Марина Тимофійчук стала автором нового запального хіта "Вона Така" для групи Rumbero's. Пісня з першого дня підкорила топові радіостанції країни та серця слухачів, а також викликала захоплення у колег по цеху. Українські артисти активно поширюють трек #ВонаТака у своїх вокальних та танцювальних інтерпретаціях.

Так, співачка Гайтана на своїй сторінці в Instagram привітала хлопців з прем'єрою і станцювала під їхній хіт запальний танець

Сама ж "винуватиця свята", співачка NAVKA, називає свою пісню ніяк інакше, аніж дитиною. "Можете нас привітати! Амадор і Олег з Rumbero's вирішили всиновити мою дитину, - не приховуючи емоцій, написала авторка синглу Марина Тимофійчук. - Мою хітову дитину, яку я виношувала і відточувала так, щоб в неї можна було закохатись з першого разу! Амадор з Олегом закохались і тепер будуть вас закохувати!"

У свою чергу Rumbero's дякують неймовірній співачці та автору NAVKA за таку круту пісню і радіють, що у їхньому репертуарі з'явився ще один запальний україномовний трек.
"Спасибі, Мариночко, за твій креатив, чисту енергію та світлу творчість! Ця пісня особлива!” - поділився на своїй сторінці у соцмережах соліст гурту Rumbero's.

Нагадаємо, що попередній хіт NAVKA | Марини Тимофійчук у власному виконанні #ТаТанці вже перетнув позначку у 2 500 000 переглядів на YouTube. Зараз співачка активно гастролює і готується до прем’єри нового кліпу на пісню #ЦіпЦіп, а також співпрацює з відомими українськими виконавцями, як автор пісень.

Нещодавно NAVKA провела у Кропивницькому наймасовіший екологічний флешмоб, який було занесено в Книгу Рекордів України.

Помилковий заголовок — Cgsdfxrf ТФМЛФ yfgbcfkf nfyw.dfkmybq [sn lkz Кгьиукщэы
3 Травня, 13:34

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Галактіон, Зіна, Юліан