ua ru   Зробити стартовою |

   

     
Radio & tv
Студія звукозапису На Хаті Рекордз Сайт про шоу-бізнес Анекдоти української мережі www.karparation.com web-портал Бориса Скуратівського Розробка сайтів Львів - Web-Style

Програми

Хіт-парад НаВсі100 (TV)
Хіт-парад НаВсі100 (TV) Найкращі кліпи зібрані у популярному хіт-параді «НаВсі100» з Оксаною. Три роки в ефірі більш ніж на 40 телеканалах України. Голосувати за улюблені пісні можна на порталі Navsi100.com 

Є Тема! (Radio)
Є Тема! (Radio) «Є Тема!» - програма у якій Ви дізнаєтесь смаки знаменитостей у найрізноманітніших сферах життя. Незвичні запитання та веселі відповіді - все найцікавіше за 3 хвилини у програмі «Є Тема!» 

Українські музичні новини (TV + Radio)
Українські музичні новини (TV + Radio) Назва програми все вже сказала сама за себе. До Вашої уваги найцікавіші події шоу-бізнесу у підсумковому випуску тижня. Не пропустіть найцікавішого!  

Смакота (TV)
Смакота (TV) Готуйте з нами смачні страви, оригінальні напої та експериментуйте з приготування їжі у новій розважально-кулінарній програмі «Смакота»! Готові страви куштуватимуть відомі люди України, які «з повним ротом» розповідатимуть цікаві історії та відповідатимуть на запитання «голодних» ведучих! 

Слухай, що хочеш! (Radio)
Слухай, що хочеш! (Radio) У традиційних програмах на замовлення радіоведучі виконують бажання своїх постійних слухачів, і ставлять в ефір популярні композиції. У нашому випадку у ролі замовників виступатимуть знані постаті шоу-бізнесу, які хочуть замовити у радіостанції свої улюблені пісні. Дізнайтесь музичні смаки зірок у програмі «Слухай, що хочеш!».  

Від і До (TV)
Від і До (TV) Якщо Ви не світська персона і Вас ще не запрошують на гламурні події приурочені випуску альбомів, презентацій кліпу, Днів народжень, та інших подій, тоді Вам варто переглянути веселу програму «Від і До» в якій Ви побачите як вміють тусити зірки шоу-бізу, спорту та політики.  

Неймовірний світ (Radio)
Неймовірний світ (Radio) З великої кількості цікавих подій які щодня відбуваються у світі, ми обираємо найнеймовірніші і ділимось з Ваши у новій програмі «Неймовірний світ». Якщо Вам здається, що вже ніщо не зможе Вас здивувати – слухайте нашу програму на улюбленій хвилі. Деякі новини поставлять Ваше волосся дибки, а мороз пройде по шкірі навіть у теплу пору року!  

Зірки жартують (TV + Radio)
Зірки жартують (TV + Radio) Багато людей жартують та розповідають анекдоти і веселі історії, але одиниці вміють робити це так, щоб оточуючі слухали із захопленням та щиро сміялись. Артисти і світські персони жартують щодня і роблять це професійно вже багато років, і саме тому ми перетворили їх на ведучих програми «Зірки жартують»...

Відверто На Всі 100 (TV + Radio)
Відверто На Всі 100 (TV + Radio) Співак та ведучий Захар, у якого багаторічний досвід роботи у всіх можливих видах засобів масової інформації спробує роздобути в українських знаменитостей відповіді на незвичні запитання у програмі «Відверто На Всі 100». Впродовж 30 хвилин популярні артисти, зірки спорту та знані персони світського життя діляться своїми секретами...

Золоті Хіти (TV)
Золоті Хіти (TV) Так у світі повелося, що здебільшого людина зосереджує увагу на кліпах, які офіційно визнані суперхітами. Ми не будемо змінювати цей закон і будемо робити все для того, щоб втримати улюблених глядачів біля екранів. «Золоті хіти» – це лаконічна програма, яка є прикрасою будь-якого ефіру. Будьте готові побачити кращі кліпи з цікавими історіями до них!  


Цю сторінку створено спеціально для представників телеканалів та радіостанцій, які вже є нашими партнерами або прагнуть ними стати. Музична компанія „Navsi100.com” займається розсилкою нової музики для українських радіостанцій а також відеокліпів для телеканалів України.

Радіостанції завантажують нові треки з нашого порталу www.navsi100.com, натиснувши лінк Вхід для радіостанцій.

Телеканали України отримують відеокомпіляції раз на місяць на носіях DVD. Кожна компіляція містить більш, ніж 40 нових відеокліпів. Крім нових відеоробіт, телеканали мають можливість отримувати концерти українських та закордонних виконавців, а також відеопрограми виробництва «Navsi100.com Production», зокрема щотижневий хіт-парад українських кліпів «Navsi100».

Підписатись розсилку відеокліпів та музики а також дізнатись усі деталі можна за телефоном:

Володимир Паньків
+38 067 416 19 57
E-mail:
media@navsi100.com


Эта страница создана специально для представителей телеканалов и радиостанций, которые уже являются или желают стать нашими партнерами.
Музыкальная компания „Navsi100.com” занимается рассылкой новой музыки для радиостанций Украины с марта 2005 года, а также видеоклипов для телеканалов Украины с декабря 2005 года.

РАДИОСТАНЦИИ загружают новые треки с нашего портала www.navsi100.com, нажав линк Вход для радиостанций.

ТЕЛЕКАНАЛЫ с октября 2007 года получают нашу видеорассылку на носителе DVD, которая отсылается на почтовый адрес телекомпании. Каждая компиляция содержит более 40 новых видеоклипов. Кроме новых видеоработ, телеканалы получают концерты российских и мировых звезд, а также видеопрограммы производства «NAVSE100 Production», в частности, еженедельный хит-парад отечественных клипов «НАВСЕ100».

Подписаться на радио и видео рассылки и узнать детали можно по телефону:

Владимир Панькив
+38 067 416 19 57

E-mail:
media@navsi100.com


При будь-якому використанні матеріалів сайту гіперпосилання на сайт обов’язкове.
Редакція може не розділяти думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст передрукованих матеріалів.

© 2002–2010, Navsi100.com Всі права захищені. Зроблено "Капітал-Медіа"