Настільна версія
мова | язык

ОБЕРЕЖНО! Ви будете слухати цю пісню КОЖЕН ДЕНЬ!

10 Лютого, 14:17

Поділитися:

Популярна українська група NAVSI100 представила емоційний суперхіт "Кожен день", який з першого дня набуває популярності. Про історію пісні розповість її автор Захар.

Захар (продюсер групи):
"Декілька місяців тому я завантажив демо цієї пісні на YouTube і виклав відео у Facebook. Цю пісню я створив для продажу і навіть не думав про те, щоб віддавати її NAVSI100. Але в перші години після публікації на Facebook я отримав декілька приватних повідомлень від провідних менеджерів нашого шоу-бізу із проханням сказати вартість пісні. І раптом я все зрозумів:)"

Через деякий час пісня "Кожен день" була записана Уляною та Дмитром (NAVSI100) на улюбленій студії групи ViLi Records, якою керує Віталій Літягін. Він створює практично весь музичний матеріал для групи NAVSI100. Крім того, Віталій є учасником і саунд-продюсером проекту PAULMAN, який вже давно у гарячій ротації українських радіостанцій.

За декілька годин до прем'єри творча команда встигла зняти спекотне лірик відео до пісні, яке Ви можете подивитись на нашому порталі. Не забувайте про лайки, коменти та поширення!


Помилковий заголовок — J<THT:YJ! Db ,eltnt cke[fnb w. gscy. RJ:TY LTYM!

10 Лютого, 14:17

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

Міжнародний день пам'ятників та історичних місць

Сьогодні іменини святкують:

Марко, Платон, Семен, Федора (Феодора)