Настільна версія
мова | язык

Заліско представив кліп своєї популярної пісні!

7 Червня, 22:50

Поділитися:

Андрій Заліско знову заспівав про те, що хоче почути кожна жінка.

Сьогодні Заліско представив кліп до своєї вже відомої багатьом пісні «Я не зраджу тобі ніколи…». Це нова більш сучасна і ритмічна версія дуетної пісні про кохання, яку чотирнадцять років тому він виконував у дуеті зі співачкою та автором Іреною.

Кліп зняв Олександр Кулик, режисер, який вже не вперше успішно співпрацює з Андрієм. Минулорічна робота з Олександром на «Ніколи не пізно», до сих пір набирає шалених темпів і мільйонних переглядів в мережах.

«Оновлена аудіо версія пісні настроєва, виконується соло і має цікавіше звучання за рахунок нового бек-вокалу, -- розповідає Андрій Заліско. – В сюжетній лінії відео закохана молода пара, яка постає перед вибором зберігати вірність своїм почуттям чи піти за іншими примарними спокусами». «Я не зраджу тобі ніколи» -- це саме ті слова, які безперечно хоче почути кожна жінка. Можливо саме тому пісня набула такої популярності, -- зауважує співак. – А в юному, дуже молодому, ідеалістичному віці героїв кліпу, такі обіцянки і слова набувають найбільшого драматизму…»
Помилковий заголовок — Pfkscrj ghtlcnfdbd rksg cdj'ї gjgekzhyjї gscys!
7 Червня, 22:50

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні іменини святкують:

Афанасій, Євстафій, Зосим, Юхим