Настільна версія
мова | язык

Лайма Вайкуле запросила Михайла Грицкана на рандеву

12 Серпня, 13:54

Поділитися:

З 8 по 10 серпня в Літньому театрі “Морвокзал” (Одеса) проходила найгучніша музична подія літа міжнародного масштабу - фестиваль LAIMA RENDEZVOUS ODESA'2019, засновницею і натхненницею якого є Лайма Вайкуле. Традиційно, захід проходить в Юрмалі, але цього року організатори вирішили вийти за рамки Латвії і зробити ще один фестиваль в Україні.

Червона доріжка, екстравагантні образи, зірки світового масштабу, улюблені хіти - протягом 3 днів глядачі насолоджувались подією на чорноморському узбережжі. Особливо феєричним був останній день закриття фестивалю. Серед запрошених зірок на сцені Літнього театру виступив Заслужений артист України - Михайло Грицкан, який запалив глядачів своїм хітом “Обійму”.

“Для мене велика честь бути запрошеним гостем на Рандеву у Лайми Вайкуле. Вірю, що Рандеву принесе в серця кожного крапельку добра, кохання, віри і надії на краще. Думаю, що цьогорічний дебют фестивалю в Одесі стане стартом його активного процвітання в Україні ” - поділився Михайло.

Нагадаємо, що цього року вперше в Україні на узбережжі Чорного моря відбувся міжнародний фестиваль Лайми Вайкуле LAIMA RENDEZVOUS ODESA ‘2019. Музичний захід щорічно проходить в Юрмалі, а цього вперше завітав в Одесу, об’єднавши на одній сцені понад 30 відомих артистів, серед яких Михайло Грицкан, Ірина Білик, NK, гурти "ВВ", Без Обмежень", "ВІА Гра" і KAZKA, Ніно Катамадзе, Вахтанг Кікабідзе, Tomas N'evergreen та ін.
Помилковий заголовок — Kfqvf Dfqrekt pfghjcbkf Vb[fqkf Uhbwrfyf yf hfyltde

12 Серпня, 13:54

Поділитися:

ПодіїПодії
Сьогодні свято

День рушника

Сьогодні іменини святкують:

Герман, Денис